Valentino diena KITAIP „Krisk į meilę“

2017-02-14 | Katedros jaunimas
valentino diena kitaip

Vasario 14 d. jau dešimt metų iš eilės gausybė žmonių Šv. Valentino dienos renkasi švęsti Kaune, katalikiškame renginyje „Valentino diena kitaip”.

Šį kartą, 2017 metais, jo organizatoriai visus susirinkusius Kauno „Žalgirio” arenoje ragino kristi į meilę.

Šios nuostabios šventės paminėti į Lietuvos laikinąją sostinę vyko ir Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros jaunimas kartu su Jaunimo centru bei Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija.

Po netrumpos kelionės autobusu, galiausiai pasiekę kelionės tikslą, keliavusieji gavo progą pasiklausyti grupės „Kūjeliai”, Ievos Narkutės, „Žalvarinio”, Kauno miesto simfoninio orkestro, Manto Jankavičiaus, Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios „Gospel” choro ir kitų atliekamos muzikos, išgirsti buvusio krepšininko Lauryno Jacevičiaus mintis apie meilę. Renginio pradžioje visus pasveikino Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas, o grupės „Kūjeliai“ pasirodymo metu visus nustebino Roko ir Dovilės, dviejų jaunuolių, viešos piršlybos. Pabaigoje visi žiūrovai ir atlikėjai gavo kunigų palaiminimą. Štai taip užbaigę šį nuotykį, panevėžiečiai leidosi į kelionę namo.

Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros jaunimas labai dėkoja klebonui Eugenijui Troickiui už kelionės išlaidų apmokėjimą ir nuoširdų rūpestį jaunuolių tikėjimu!

 

v d k 2017 03

v d k 2017 04

< atgal į sąrašą